Projektowanie plakatów

Najwięcej informacji przyjmujemy poprzez nasz wzrok. Wybory, dancingi w pobliskim pubie, akcje charytatywne - każdy przystanek, każdy słup i drzewo w okolicy są oklejane kolorowymi plakatami zwiastującymi ciekawe wydarzenia. Jeśli plakat jest dobrze zaprojektowany, przykuje uwagę wielu osób, a tym samym pozwoli na dotarcie do dużego grona zainteresowanych. 

Tym samym oferta firmy Webbeskid została wzbogacona o projektowanie plakatów - niejednokrotnie firmy bądź Klienci indywidualni chętnie zwracają się z prośbą o zaprojektowanie plakatu na konkrentą ofertą bądź wydarzenie. Plakaty projektujemy według otrzymanych materiałów oraz wytycznych od zleceniodawcy bądź według własnej wyobraźni - w zależności, czy Klient ma określoną wizję plakatu, czy też zdaje się na kreatywność naszej firmy.

 

Oprócz projektowania plakatów, oferujemy także projektowanie innych materiałów marketingowych, takie jakie billboardy, ulotki, bannery. Jesli w naszej ofercie nie ma pozycji, która by Państwa zainteresowała - zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i omówienie zlecenia.

Czy wiesz że:

Firma Webbeskid projektuje, a następnie wykonuje responsywne, nowoczesne i praktyczne strony internetowe Żywiec. Wierzymy że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

wykonanie: Webbeskid