Sklepy internetowe

Sklepy  internetowe to najbardziej rozbudowana oraz skomplikowane strony www. To Państwo decydują, jakie produkty będą sprzedawane, w jakiej cenie oraz ilościach. W zależności od potrzeb Klienta, sklep internetowy będzie spełniał rolę tylko sklepu bądź sklepu z niewielkim portalem, w który będą pojawiały się ciekawe i przydatne akrtykuły o sprzedawanych produktach czy usługach. 

 

Jak ma wyglądać Państwa firmowy sklep internetowy?

 

Z pewnością pojawi się dylemat, jaka strona www będzie odpowiednia. Państwo podzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami i poysłami, a my doradzimy rozwiązania, które będą praktyczne, proste, a zarazem profesjonalne.Zachęcamy do spotkania, podczas którego postaramy się przybliżyć schemat naszej pracy oraz przedstawić profity z prowadzenia własnego sklepu internetowego!

 

Strony www Bielsko-Biała - umów się na spotkanie

 

Cenimy czas naszych klientów, dlatego to my dojeżdżamy do Was.

 

Swoje usługi internetowe przedstawimy klientom z miast: Bielsko-Biała, Żywiec, Skoczów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice oraz innych miejscowości powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego

 

Umów się na spotkanie już dziś!

 

 

Jeśli spotkanie zakończy się sukcesem, a Państwo powierzą nam stworzenie Panstwa sklepu internetowego, kolejno:

  1. Omówimy sprawy techniczne sklepu ( kolorystyka, ilość produktów, formy płatności w sklepie, możliwości rejestracji, newsletter oraz wszelkie kwestie, które pomogą stworzyć zarys Państwa sklepu online);
  2. W określonym podczas spotkania czasie przedstawimy projkt graficzny strony. Jeśli będą z Państwa strony sugestie do zmian, pytania czy wątpliwości, będą one wyjaśniane i w miarę możliwości wprowadzane zmiany w projekcie. Jeśli zaś nie będzie żadnych zastrzeżeń i projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, przejdziemy do kolejnego punktu;
  3. W ustalonym z Klientem czasie zostanie stworzony skep internetowy z podpiętym autorskim panelem CMS. Po wdrożeniu wszystkich aplikacji, opcji oraz ustalonych spraw technicznych, sklep zostanie wypełniony w produkty (w oparciu o przysyłane przez Klienta materiały oraz płatne zgodnie z cennikiem przedstawionym podczas pierwszego spotkania).

 

Sklep internetowy to wspaniała opcja sprzedaży Państwa produktów na terenie całego kraju!

 

Czy wiesz że:

Firma Webbeskid projektuje, a następnie wykonuje responsywne, nowoczesne i praktyczne strony internetowe Żywiec. Wierzymy że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Większa liczba odwiedzających Twoją witrynę to tym samym większe prawdopodobieństwo na pozyskanie nowych klientów. Pozwól się odnaleźć dzięki optymalizacji kodu źródłowego oraz pozycjonowaniu Twojej strony www w wynikach wyszukiwarek internetowych.

 

Jeśli posiadasz już swoją stronę internetową, ale nie generuje ona oczekiwanego ruchu zapoznaj się z naszą usługą pozycjonowanie stron internetowych.

wykonanie: Webbeskid