Social Media - prowadzenie kont Facebook, Google Plus

Social Media - brzmi dziwnie?  Nie! Jednak statystycznym Internautom bardziej znaną nazwa będą media społecznościowe czy portale społecznościowe. Można śmiało stwierdzić, iż większość osób korzystających na codzień z Internetu posiada konto chociaż na jednym portalu społecznościowym - Twitterze, Facebooku czy Google+.

Po co one są i do czego służą nam - Internautom - raczej nie trzeba tłumaczyć. Dzielimy się naszymi radościami, troskami, ulubionymi piosenkami, chwalimy podróżami i wspólnie spędzonymi chwilami z bliskimi.

 

W takim razie - po co Facebook czy Google+ mojej firmowej stronie internetowej?! A po to, abyśmy my - jako firma, sklep internetowy, pensjonat czy fotograf - mogli dzielić się z naszymi fanami i obserwatorami tym, co mamy najlepsze - czyli naszymi produktai bądź usługami! Portale społecznościowe pozwalają nam pozyskiwać nowych obserwatorów, którzy lubią naszą markę, znają ją od lat albo dopiero co ją poznali. Oprócz tego, że my dzielimy się z nimi naszymi aktualnościami, oni również mogą ocenić Nas - co sie podobało, co można poprawić, czego nie powinno być. Taka konwersacja z potencjalnymi Klientami to rewelacyjny sposób na pozyskiwanie Klientów! Bądźy dobrymi znajomymi, promotorami naszej marki, zachecajmy do zakupów, czasem kuśmy rabatami, bezpłatną przesyłką bądź gratisem do zamówienia.

 

Uważacie, że nie jest to jednak takie proste? A może nie macie zwyczajnie czasu na to, by kilka razy w tygodniu pojawić się na firmowym profilu na np. FB dodawać zdjęcia Waszych nowych usług bądź produktów, angażować się w akcje promocyjne?

 

W takiej sytuacji warto skontaktować się z firmą Webbeskid! Pozwól, aby fanpage Państwa firmy tętnił życie, aby Internauci chętnie i często do niego zaglądali; aby udostępniali swoim znajomym Państwa firmę jako godną zaufania.

 

Od teraz to my zajmujemy się firmowymi kontami, sprzężamy je z Państwa stroną www, zachęcamy, promujemy i pozyskujemy!

 

W zależności od ustalonych zasad, prowadzimy konta firmowe w oparciu o nadsyłane materiały bądź materiały własne. Cennik wszystkich usług jest przedstawiany podczas spotkania z Klientem badź przesyłany drogą elektroniczną.

 

Czy wiesz że:

Firma Webbeskid projektuje, a następnie wykonuje responsywne, nowoczesne i praktyczne strony internetowe Żywiec. Wierzymy że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

wykonanie: Webbeskid