Hosting - utrzymanie usług na serwerze

Każda strona www, sklep internetowy czy aplikacja webowa wymaga przestyrzeni dyskowej na serwerze zewnętrznym, na którym z reguły ma dostęp do bazy danych, Dzięki serwerowi, strony internetowe i aplikacje mogą funkcjonować w Internecie 24 godziny na dobę. Usługa taka zwana jest hostingiem.

 

Właściciel witryny internetowej może posiadać wykupiony własny serwer. Jednak opłaty związane z utrzymaniem własnego serwera (u sprawdzonego i zaufanego dostawcy) to koszt ok 400 zł brutto za rok. Ponadto klient sam sobie jest Administratorem takiego serwera i musi mieć prznajmniej podstawowe pojęcie o jego konfiguracji i zasadzie działania, bo to na nim również obsługiwana jest poczta e-mail i domeny internetowe.

 

Firma WEBBESKID oferuje obecnym i przyszłym klientom hosting stron i aplikacji na swoich serwerach, tzn. wykupienie ich części przestrzeni dyskowej.

Korzyści naszego hostingu

  • znacznie obniża koszty utrzymywania miejsca na serwerze;
  • administracja i obsługa serwera spoczywa po naszej stronie
  • jako administratorzy, posiadamy bezpośredni dostęp do stron swoich klientów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie wprowadzić zlecone zmiany

Zachęcamy do skorzystania z naszego hostingu!

 

 

Czy wiesz że:

Firma Webbeskid projektuje, a następnie wykonuje responsywne, nowoczesne i praktyczne strony internetowe Żywiec. Wierzymy że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

wykonanie: Webbeskid