Firma Webbeskid jest firmą małą i stosunkowo młodą. To nie zmienia faktu, iż cały czas prężnie się rozwijamy! Poszerzamy swoją dotychczasową wiedzę, udoskonalamy umiejętności. A wszystko po to, by sprostać kolejnym wyzwaniom, które wyznaczają nam nasi dotychczasowi, jak i nowi Klienci w formie kolejnych zleceń.

 

Genialną motywacją dla naszej firmy są słowa:

"Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej."

Henry Ford

 

Chcąc po krótce przedstawić naszą firmę, użylibyśmy słów: Kreatywność, młodość  i zaangażowanie w to, co robimy - bo to nasza pasja!

Naszym atutem z całą pewnością jest to, że wszystkiego od podstaw nauczyliśmy się sami! Nikt nic nam nie dał "na tacy" - zarówno wiedza, jak i pozyskiwanie Klientów następuje sukcesywnie i konsekwentnie. Dzięki takiemu rozwojowi doskonale rozumiemy potrzeby zarówno Klientów doświadczonych już w biznesie, jak i tych rozpoczynających swoją przygodę z własną firmą, marką.

Nieustająco obserwujemy trendy, nowości w tworzeniu stron www, rozwijamy swoją ofertę o kolejne usługi, których poszukują potencjalni Klienci. Tym sposobem rozpoczynając przygodę z własną firmą, mogliśmy zaoferować projektowanie i tworzenie stron internetowych. Z czasem, zdobywanym doświadczeniem i rozwojem ewoluowała także nasza oferta. Aktualnie firma Webbeskid oferuje projektowanie stron www, ich tworzenie, promocję wizerunku firmy Klienta, pozycjonowanie stron www oraz tłumaczenia dokumentów i stron internetowych.