Strony internetowe

Firma Webbeskid aktualnie wykonuje strony internetowe w formie wizytówki oraz serwisu (portalu). Nasze realizacje wykonanych stron przedstawiają obydwie formy stron www.

Czym się od siebie różnią?

Opiszemy za chwilę wszystko w paru zdaniach. Pierwszym krokiem, który pomoże ustalić, która opcja strony www jest odpowiednia dla Państwa firmy, jest spotkanie - omówimy na nim, czym się zajmuje Państwa firma, do jakich celów ma służyć strona www oraz większość technicznych spraw (kolorystyka strony, logo, wstępne omówienie menu głównego etc.)

Istotne jest to, iż posiadamy autorski panel CMS, czyli osobisty system do zarządzania treściami na stronie www. Oznacza to, iż to Państwo sami są w stanie w każdej chwili, z każdego komputera i bez znajomości języka html dodawać treści, zdjęcia i produkty na swoją stronę internetową! Panel edycji bardzo przypomina ten, który mamy w Wordzie, tylko jest on uproszczony do najważniejszych opcji, niezbędnych do dodawania treści.

 

Strony www Bielsko-Biała - umów się na spotkanie

 

Cenimy czas naszych klientów, dlatego to my dojeżdżamy do Was.

 

Swoje usługi internetowe przedstawimy klientom z miast: Bielsko-Biała, Żywiec, Skoczów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice oraz innych miejscowości powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego

 

Umów się na spotkanie już dziś!

 

 

Przejdźmy do charakterystyki stron www wykonywanych przez firmę Webbeskid:

Strony internetowe typu wizytówka

Strona internetowa, która przypomina nasze wizytówki firmowe, które nosimy w portfelu. Ma ona na celu przedstawianie odwiedzającym stronę najważniejsze informacje o Państwa firmie - adres, dane kontaktowe, usługi bądź produkty firmy, ale tylko w formie skróconej! Jest to najtańsza forma strony www, jednak najbardziej ograniczona, dlatego warto się dłużej zastanowić, czy jest to wystarczająca opcja dla Państwa firmy.

Strony internetowe typu serwis

Strona internetowa, która ma już podpięty panel CMS - tak więc to także Państwo możecie zmieniać treści na stronie internetowej. Serwis jest bardziej rozbudowany, posiada większą ilość zakładek oraz bardziej obszerne menu. Znajduje się w nim m.in. formularz kontaktowy, którego nie ma w wizytówce - potencjalni Klienci mogą się z Państwem kontaktować bezpośrednio przez stronę www.

W Serwisie możemy pomieścić o wiele więcej informacji - wbudowane moduły publikacji artykułów, aktualności, reklam oraz galerii - dlatego jeśli zależy Państwu na tym, aby na stronie znajdowały się obszerne i wyczerpujące tematy, informacje, szczerze polecamy tę wersję strony www. Ponadto daje ona większe perspektywy na przyszłość , bowiem można ją modyfikować (rozbudowywać) na aktualne potrzeby firmy.

Sklepy internetowe

Najbardziej rozbudowane wersje firmowych stron www to sklepy internetowe. Posiadają wszystkie w/w możliwości, a ponadto umożliwiają oferowanie swoich produktów (publikacja zdjęć, opisów oraz cech) wraz z możliwością ich zakupu. Sklepy internetowe integrowane są z dowolny stystemem płatności dostępnym w Poslce. Więcej na temat tego typu stron znajdą Pańśtwo w zakładce sklepy internetowe.

 

Czy wiesz że:

Firma Webbeskid projektuje, a następnie wykonuje responsywne, nowoczesne i praktyczne strony internetowe Żywiec. Wierzymy że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Większa liczba odwiedzających Twoją witrynę to tym samym większe prawdopodobieństwo na pozyskanie nowych klientów. Pozwól się odnaleźć dzięki optymalizacji kodu źródłowego oraz pozycjonowaniu Twojej strony www w wynikach wyszukiwarek internetowych.

 

Jeśli posiadasz już swoją stronę internetową, ale nie generuje ona oczekiwanego ruchu zapoznaj się z naszą usługą pozycjonowanie stron internetowych.

wykonanie: Webbeskid